Slutpris

Vasavägen 29

Lägenhet

Lägenhet - Råsunda, Solna kommun - Såld 15 december 2025

Logotyp av Notar
Logotyp av Notar
Slutpris5 020 000 kr

Pris per kvadratmeter

71 714 kr/m²

Utgångspris

4 995 000 kr

Prisutveckling

+25 000 kr (+1 %)

Bostadstyp

Lägenhet

Upplåtelseform

Bostadsrätt

Antal rum

3 rum

Boarea

70 m²

Balkong

Ja

Våning

1, hiss finns ej

Byggår

1952

Avgift

3 604 kr/mån

Driftskostnad

4 200 kr/år

Antal besök

11 526

All information om bostaden kommer från mäklaren vid tidpunkten för försäljningen (15 december 2025)

Kontakta mäklaren

Pasha SabouriNotar
Pasha Sabouri
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarprofil

Guldhemmet 2025

Guldhemmets logotyp

Vinnare

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2019, 2020, 2021, 2022, 2023, 2024, 2025

Karta

Slutpriser för liknande bostäder