Slutpris

Djurängsvägen 29

Lägenhet

Lägenhet - Oxhagen, Kalmar kommun - Såld 06 maj 2026

Logotyp av Notar by Pontuz Löfgren
Slutpris1 150 000 kr

Pris per kvadratmeter

13 939 kr/m²

Utgångspris

1 150 000 kr

Prisutveckling

0 kr (±0 %)

Bostadstyp

Lägenhet

Upplåtelseform

Bostadsrätt

Antal rum

3 rum

Boarea

82,5 m²

Våning

1

Avgift

6 060 kr/mån

Driftskostnad

3 500 kr/år

All information om bostaden kommer från mäklaren vid tidpunkten för försäljningen (6 maj 2026)

Kontakta mäklaren

Emma PerbjörsNotar by Pontuz Löfgren
Emma Perbjörs
Guldhemmets logotyp

Vinnare

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2019, 2020, 2021, 2022, 2023, 2024, 2025

Guldhemmets logotyp

Vinnare

Årets Mäklarkontor

Guldhemmet 2020

Karta

Artiklar från Hemnet