Slutpris

Krokfiskevägen 13

Lägenhet

Lägenhet - Nybrostrand, Ystads kommun - Såld 26 augusti 2014

Logotyp av Fastighetsbyrån Ystad
Slutpris1 210 000 kr

Pris per kvadratmeter

15 513 kr/m²

Utgångspris

1 210 000 kr

Prisutveckling

0 kr (±0 %)

Bostadstyp

Lägenhet

Upplåtelseform

Bostadsrätt

Antal rum

3 rum

Boarea

78 m²

Byggår

2014

Avgift

3 050 kr/mån

Driftskostnad

700 kr/år

Antal besök

568

All information om bostaden kommer från mäklaren vid tidpunkten för försäljningen (26 augusti 2014)

Kontakta mäklarkontoret

Fastighetsbyrån Ystad
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Karta

Slutpriser för liknande bostäder