Slutpris

Kristinagatan 1A

Lägenhet

Lägenhet - Norrstaden-Norra Brännan-Stenhammar, Härnösands kommun - Såld 03 april 2025

Logotyp av Erik Olsson Fastighetsförmedling
Logotyp av Erik Olsson Fastighetsförmedling
Slutpris750 000 kr

Pris per kvadratmeter

10 949 kr/m²

Utgångspris

750 000 kr

Prisutveckling

0 kr (±0 %)

Bostadstyp

Lägenhet

Upplåtelseform

Bostadsrätt

Antal rum

3 rum

Boarea

68,5 m²

Balkong

Ja

Våning

3 av 3, hiss finns ej

Byggår

1949

Avgift

4 791 kr/mån

Driftskostnad

960 kr/år

Antal besök

6 250

All information om bostaden kommer från mäklaren vid tidpunkten för försäljningen (3 april 2025)

Kontakta mäklaren

Mattias JohanssonErik Olsson Fastighetsförmedling
Mattias Johansson

Karta

Slutpriser för liknande bostäder