Slutpris

Gamla Norrvägen 13B

Lägenhet

Lägenhet - Norr, Växjö kommun - Såld 18 mars 2021

Logotyp av Bjurfors Växjö
Logotyp av Bjurfors Växjö
Slutpris1 950 000 kr

Pris per kvadratmeter

27 465 kr/m²

Utgångspris

1 950 000 kr

Prisutveckling

0 kr (±0 %)

Bostadstyp

Lägenhet

Upplåtelseform

Bostadsrätt

Antal rum

3 rum

Boarea

71 m²

Balkong

Ja

Våning

2 av 4, hiss finns ej

Byggår

1957

Avgift

3 378 kr/mån

Driftskostnad

3 180 kr/år

Antal besök

2 358

All information om bostaden kommer från mäklaren vid tidpunkten för försäljningen (18 mars 2021)

Kontakta mäklaren

Daniel BohnBjurfors Växjö
Daniel Bohn
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Karta

Slutpriser för liknande bostäder