Slutpris

Örnstigen 1, 2 tr

Lägenhet

Lägenhet - Näsbypark, Täby kommun - Såld 24 september 2024

Logotyp av LF Fastighetsförmedling Täby-Danderyd
Slutpris3 400 000 kr

Pris per kvadratmeter

47 753 kr/m²

Utgångspris

3 400 000 kr

Prisutveckling

0 kr (±0 %)

Bostadstyp

Lägenhet

Upplåtelseform

Bostadsrätt

Antal rum

3 rum

Boarea

71,2 m²

Balkong

Ja

Våning

2 av 4, hiss finns ej

Byggår

1953

Avgift

4 686 kr/mån

Driftskostnad

5 568 kr/år

Antal besök

1 036

All information om bostaden kommer från mäklaren vid tidpunkten för försäljningen (24 september 2024)

Kontakta mäklaren

Birgitta RosenbergLF Fastighetsförmedling Täby-Danderyd
Birgitta Rosenberg

Karta

Slutpriser för liknande bostäder