Slutpris

Flygelvägen 319

Lägenhet

Lägenhet - Mårtens Fälad-Linero, Lunds kommun - Såld 30 april 2024

Logotyp av MOHV Lund
Slutpris2 695 000 kr

Pris per kvadratmeter

35 695 kr/m²

Utgångspris

2 695 000 kr

Prisutveckling

0 kr (±0 %)

Bostadstyp

Lägenhet

Upplåtelseform

Bostadsrätt

Antal rum

3 rum

Boarea

75,5 m²

Balkong

Nej

Uteplats

Ja

Våning

1 av 2, hiss finns ej

Avgift

6 127 kr/mån

Antal besök

914

All information om bostaden kommer från mäklaren vid tidpunkten för försäljningen (30 april 2024)

Kontakta mäklaren

Fredrik SelmerhagenMOHV Lund
Fredrik Selmerhagen

Karta

Slutpriser för liknande bostäder