Slutpris

Löpargränd 5

Lägenhet

Lägenhet - Mariefred Centralt, Strängnäs kommun - Såld 23 januari 2026

Logotyp av Fastighetsbyrån Strängnäs/Mariefred
Logotyp av Fastighetsbyrån Strängnäs/Mariefred
Slutpris2 300 000 kr

Pris per kvadratmeter

37 097 kr/m²

Utgångspris

2 300 000 kr

Prisutveckling

0 kr (±0 %)

Bostadstyp

Lägenhet

Upplåtelseform

Bostadsrätt

Antal rum

3 rum

Boarea

62 m²

Uteplats

Ja

Våning

1 av 2, hiss finns

Byggår

2014

Avgift

5 325 kr/mån

Driftskostnad

7 166 kr/år

Antal besök

3 063

All information om bostaden kommer från mäklaren vid tidpunkten för försäljningen (23 januari 2026)

Kontakta mäklaren

Jenny Wallström LindahlFastighetsbyrån Strängnäs/Mariefred
Jenny Wallström Lindahl
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Karta

Slutpriser för liknande bostäder