Slutpris

Mångatan 41

Lägenhet

Lägenhet - Mariebo, Jönköpings kommun - Såld 30 januari 2023

Logotyp av Bjurfors Jönköping
Slutpris3 050 000 kr

Pris per kvadratmeter

34 659 kr/m²

Utgångspris

3 050 000 kr

Prisutveckling

0 kr (±0 %)

Bostadstyp

Lägenhet

Upplåtelseform

Bostadsrätt

Antal rum

3 rum

Boarea

88 m²

Balkong

Nej

Uteplats

Ja

Våning

1 av 3, hiss finns

Byggår

2009

Avgift

4 753 kr/mån

Antal besök

2 145

All information om bostaden kommer från mäklaren vid tidpunkten för försäljningen (30 januari 2023)

Kontakta mäklaren

Nathan EframBjurfors Jönköping
Nathan Efram
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Karta

Slutpriser för liknande bostäder