Slutpris

Prins Augusts gata 14

Lägenhet

Lägenhet - Lund - Centrum, Lunds kommun - Såld 04 mars 2025

Logotyp av Bjurfors Lund
Slutpris4 450 000 kr

Pris per kvadratmeter

41 511 kr/m²

Utgångspris

4 450 000 kr

Prisutveckling

0 kr (±0 %)

Bostadstyp

Lägenhet

Upplåtelseform

Bostadsrätt

Antal rum

3 rum

Boarea

107,2 m²

Balkong

Ja

Våning

4, hiss finns

Avgift

6 878 kr/mån

Antal besök

2 258

All information om bostaden kommer från mäklaren vid tidpunkten för försäljningen (4 mars 2025)

Kontakta mäklaren

Kristoffer Cedergren fd KarlssonBjurfors Lund
Kristoffer Cedergren fd Karlsson
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Karta

Slutpriser för liknande bostäder