Slutpris

Kanaltorget 6

Lägenhet

Lägenhet - Lomma Strandstad, Lomma kommun - Såld 16 september 2025

Logotyp av Fastighetsmäklare Hettinger AB
Slutpris4 495 000 kr

Pris per kvadratmeter

53 512 kr/m²

Utgångspris

4 495 000 kr

Prisutveckling

0 kr (±0 %)

Bostadstyp

Lägenhet

Upplåtelseform

Bostadsrätt

Antal rum

3 rum

Boarea

84 m²

Våning

1 av 4, hiss finns

Byggår

2025

Avgift

5 450 kr/mån

Antal besök

811

All information om bostaden kommer från mäklaren vid tidpunkten för försäljningen (16 september 2025)

Kontakta mäklaren

Rebecca BernspångFastighetsmäklare Hettinger AB
Rebecca Bernspång

Karta

Slutpriser för liknande bostäder