Slutpris

Svarvarvägen 2E

Lägenhet

Lägenhet - Lindsdal, Kalmar kommun - Såld 03 mars 2026

Logotyp av Notar by Pontuz Löfgren
Slutpris1 200 000 kr

Pris per kvadratmeter

14 634 kr/m²

Utgångspris

1 195 000 kr

Prisutveckling

+5 000 kr (±0 %)

Bostadstyp

Lägenhet

Upplåtelseform

Bostadsrätt

Antal rum

3 rum

Boarea

82 m²

Balkong

Nej

Uteplats

Ja

Våning

1 av 2, hiss finns ej

Byggår

1980

Avgift

5 655 kr/mån

Driftskostnad

4 440 kr/år

Antal besök

890

All information om bostaden kommer från mäklaren vid tidpunkten för försäljningen (3 mars 2026)

Kontakta mäklaren

Emil SvenssonNotar by Pontuz Löfgren
Emil Svensson
Guldhemmets logotyp

Vinnare

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2019, 2020, 2021, 2022, 2023, 2024, 2025

Guldhemmets logotyp

Vinnare

Årets Mäklarkontor

Guldhemmet 2020

Karta

Slutpriser för liknande bostäder