Slutpris

Lillgatan 14

Lägenhet

Lägenhet - Liljeholmen, Jönköpings kommun - Såld 04 september 2025

Logotyp av Erik Olsson Fastighetsförmedling
Logotyp av Erik Olsson Fastighetsförmedling
Slutpris1 775 000 kr

Pris per kvadratmeter

25 725 kr/m²

Utgångspris

1 775 000 kr

Prisutveckling

0 kr (±0 %)

Bostadstyp

Lägenhet

Upplåtelseform

Bostadsrätt

Antal rum

3 rum

Boarea

69 m²

Balkong

Nej

Våning

1 av 2, hiss finns ej

Avgift

4 830 kr/mån

Antal besök

602

All information om bostaden kommer från mäklaren vid tidpunkten för försäljningen (4 september 2025)

Kontakta mäklaren

Daniél HolmqvistErik Olsson Fastighetsförmedling
Daniél Holmqvist

Karta

Slutpriser för liknande bostäder