Slutpris
Snickargränd 3A
Lägenhet - Kvissleby, Sundsvalls kommun - Såld 27 februari 2026
Bildrättigheter saknas för bostaden

Slutpris995 000 kr
Pris per kvadratmeter
12 360 kr/m²
Utgångspris
995 000 kr
Prisutveckling
0 kr (±0 %)
Bostadstyp
Lägenhet
Upplåtelseform
Bostadsrätt
Antal rum
3 rum
Boarea
80,5 m²
Balkong
Ja
Våning
1 av 3, hiss finns ej
Byggår
1970
Avgift
3 942 kr/mån
Driftskostnad
1 777 kr/år
Antal besök
1 024