Slutpris

Månvägen 20F

Lägenhet

Lägenhet - Kristianstad - Vä, Kristianstads kommun - Såld 22 april 2026

Logotyp av Erik Olsson Fastighetsförmedling
Slutpris2 775 000 kr

Pris per kvadratmeter

26 179 kr/m²

Utgångspris

2 775 000 kr

Prisutveckling

0 kr (±0 %)

Bostadstyp

Lägenhet

Upplåtelseform

Bostadsrätt

Antal rum

3 rum

Boarea

106 m²

Balkong

Nej

Uteplats

Ja

Våning

1 av 1, hiss finns ej

Byggår

2025

Avgift

5 419 kr/mån

Driftskostnad

1 700 kr/år

Antal besök

1 284

All information om bostaden kommer från mäklaren vid tidpunkten för försäljningen (22 april 2026)

Kontakta mäklaren

Lena Fridlund DanielssonErik Olsson Fastighetsförmedling
Lena Fridlund Danielsson

Karta

Slutpriser för liknande bostäder