Slutpris

Karlstorpvägen 137

Lägenhet

Lägenhet - Karlstorp, Trollhättans kommun - Såld 14 juni 2021

Logotyp av Lisenstedt Fastighetsförmedling
Slutpris1 150 000 kr

Pris per kvadratmeter

15 436 kr/m²

Utgångspris

1 150 000 kr

Prisutveckling

0 kr (±0 %)

Bostadstyp

Lägenhet

Upplåtelseform

Bostadsrätt

Antal rum

3 rum

Boarea

74,5 m²

Balkong

Ja

Våning

1 av 3, hiss finns ej

Byggår

1967

Avgift

4 731 kr/mån

Antal besök

3 286

All information om bostaden kommer från mäklaren vid tidpunkten för försäljningen (14 juni 2021)

Kontakta mäklarkontoret

Lisenstedt Fastighetsförmedling

Karta

Slutpriser för liknande bostäder