Slutpris

Knud Dahls gata 18

Lägenhet

Lägenhet - Jakobsberg, Karlstads kommun - Såld 13 maj 2025

Logotyp av Notar
Logotyp av Notar
Slutpris2 295 000 kr

Pris per kvadratmeter

31 224 kr/m²

Utgångspris

2 295 000 kr

Prisutveckling

0 kr (±0 %)

Bostadstyp

Lägenhet

Upplåtelseform

Bostadsrätt

Antal rum

3 rum

Boarea

73,5 m²

Balkong

Ja

Våning

3 av 7, hiss finns

Byggår

2021

Avgift

5 290 kr/mån

Driftskostnad

2 976 kr/år

Antal besök

1 028

All information om bostaden kommer från mäklaren vid tidpunkten för försäljningen (13 maj 2025)

Kontakta mäklaren

Adam VarbergNotar
Adam Varberg
Guldhemmets logotyp

Vinnare

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2019, 2020, 2021, 2022, 2023, 2024, 2025

Karta

Slutpriser för liknande bostäder