Slutpris

Sundstorget 32

Lägenhet

Lägenhet - Höganäs, Höganäs kommun - Såld 21 december 2016

Logotyp av Svensk Fastighetsförmedling Höganäs
Slutpris895 000 kr

Pris per kvadratmeter

10 170 kr/m²

Utgångspris

895 000 kr

Prisutveckling

0 kr (±0 %)

Bostadstyp

Lägenhet

Upplåtelseform

Bostadsrätt

Antal rum

3 rum

Boarea

88 m²

Byggår

1999

Avgift

8 120 kr/mån

Driftskostnad

1 800 kr/år

Antal besök

2 309

All information om bostaden kommer från mäklaren vid tidpunkten för försäljningen (21 december 2016)

Kontakta mäklaren

Patrick MagieraSvensk Fastighetsförmedling Höganäs
Patrick Magiera

Karta

Slutpriser för liknande bostäder