Slutpris

Sandbanksvägen 10

Lägenhet

Lägenhet - Hisings Backa, Göteborgs kommun - Såld 20 oktober 2025

Logotyp av Fastighetsbyrån Göteborg - Hisingen
Slutpris2 095 000 kr

Pris per kvadratmeter

27 032 kr/m²

Utgångspris

2 095 000 kr

Prisutveckling

0 kr (±0 %)

Bostadstyp

Lägenhet

Upplåtelseform

Bostadsrätt

Antal rum

3 rum

Boarea

77,5 m²

Balkong

Ja

Våning

3 av 3, hiss finns ej

Byggår

1967

Avgift

5 311 kr/mån

Driftskostnad

5 700 kr/år

Antal besök

354

All information om bostaden kommer från mäklaren vid tidpunkten för försäljningen (20 oktober 2025)

Kontakta mäklaren

Khaibar KhisrawiFastighetsbyrån Göteborg - Hisingen
Khaibar Khisrawi
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Karta

Slutpriser för liknande bostäder