Slutpris

Havstenavägen 7A

Lägenhet

Lägenhet - Havstena, Skövde kommun - Såld 18 december 2021

Logotyp av HusmanHagberg Skövde
Logotyp av HusmanHagberg Skövde
Slutpris1 100 000 kr

Pris per kvadratmeter

14 103 kr/m²

Utgångspris

1 100 000 kr

Prisutveckling

0 kr (±0 %)

Bostadstyp

Lägenhet

Upplåtelseform

Bostadsrätt

Antal rum

3 rum

Boarea

78 m²

Balkong

Ja

Våning

2 av 4, hiss finns ej

Byggår

1964

Avgift

4 809 kr/mån

Driftskostnad

4 500 kr/år

Antal besök

4 156

All information om bostaden kommer från mäklaren vid tidpunkten för försäljningen (18 december 2021)

Kontakta mäklaren

Frans JonssonHusmanHagberg Skövde
Frans Jonsson

Karta

Slutpriser för liknande bostäder