Slutpris

Hundlokegränd 18, Vån 6 (752/1502)

Lägenhet

Lägenhet - Hässelby Lövsta Allé, Stockholms kommun - Såld 12 juni 2025

Logotyp av SkandiaMäklarna Vällingby/Hässelby
Slutpris2 400 000 kr

Pris per kvadratmeter

38 095 kr/m²

Utgångspris

2 395 000 kr

Prisutveckling

+5 000 kr (±0 %)

Bostadstyp

Lägenhet

Upplåtelseform

Bostadsrätt

Antal rum

3 rum

Boarea

63 m²

Balkong

Ja

Våning

6 av 6, hiss finns

Byggår

2018

Avgift

5 276 kr/mån

Driftskostnad

6 300 kr/år

Antal besök

1 708

All information om bostaden kommer från mäklaren vid tidpunkten för försäljningen (12 juni 2025)

Kontakta mäklaren

Martin RebelSkandiaMäklarna Vällingby/Hässelby
Martin Rebel

Karta

Slutpriser för liknande bostäder