Slutpris

Gamlebovägen 7B

Lägenhet

Lägenhet - Hallstavik, Norrtälje kommun - Såld 11 juli 2022

Logotyp av Stefan Blomdin
Slutpris840 000 kr

Pris per kvadratmeter

12 519 kr/m²

Utgångspris

840 000 kr

Prisutveckling

0 kr (±0 %)

Bostadstyp

Lägenhet

Upplåtelseform

Bostadsrätt

Antal rum

3 rum

Boarea

67,1 m²

Balkong

Ja

Våning

1 av 3

Byggår

1957

Avgift

3 075 kr/mån

Driftskostnad

6 400 kr/år

Antal besök

3 704

All information om bostaden kommer från mäklaren vid tidpunkten för försäljningen (11 juli 2022)

Kontakta mäklaren

Stefan BlomdinStefan Blomdin
Stefan Blomdin

Karta

Slutpriser för liknande bostäder