Slutpris

Radarvägen 7

Lägenhet

Lägenhet - Hägernäs, Täby kommun - Såld 23 april 2026

Logotyp av Mäklarhuset Täby & Danderyd
Slutpris2 100 000 kr

Pris per kvadratmeter

31 818 kr/m²

Utgångspris

2 095 000 kr

Prisutveckling

+5 000 kr (±0 %)

Bostadstyp

Lägenhet

Upplåtelseform

Bostadsrätt

Antal rum

3 rum

Boarea

66 m²

Balkong

Ja

Våning

6 av 14, hiss finns

Avgift

5 017 kr/mån

Antal besök

12 450

All information om bostaden kommer från mäklaren vid tidpunkten för försäljningen (23 april 2026)

Kontakta mäklaren

Jakob SanchisMäklarhuset Täby & Danderyd
Jakob Sanchis

Karta

Slutpriser för liknande bostäder