Slutpris

Chamottevägen 9

Lägenhet

Lägenhet - Gustavsberg, Värmdö kommun - Såld 30 april 2025

Logotyp av SkandiaMäklarna Värmdö
Logotyp av SkandiaMäklarna Värmdö
Slutpris3 950 000 kr

Pris per kvadratmeter

43 407 kr/m²

Utgångspris

3 950 000 kr

Prisutveckling

0 kr (±0 %)

Bostadstyp

Lägenhet

Upplåtelseform

Bostadsrätt

Antal rum

3 rum

Boarea

91 m²

Våning

5 av 5, hiss finns

Avgift

6 425 kr/mån

Driftskostnad

9 192 kr/år

Antal besök

6 519

All information om bostaden kommer från mäklaren vid tidpunkten för försäljningen (30 april 2025)

Kontakta mäklaren

Eva BlomqvistSkandiaMäklarna Värmdö
Eva Blomqvist

Karta

Slutpriser för liknande bostäder