Slutpris

Borgholmsvägen 9

Lägenhet

Lägenhet - Granloholm, Sundsvalls kommun - Såld 08 april 2026

Logotyp av Karström Mäklarbyrå
Slutpris900 000 kr

Pris per kvadratmeter

12 000 kr/m²

Utgångspris

895 000 kr

Prisutveckling

+5 000 kr (+1 %)

Bostadstyp

Lägenhet

Upplåtelseform

Bostadsrätt

Antal rum

3 rum

Boarea

75 m²

Balkong

Nej

Våning

4 av 6, hiss finns

Byggår

1979

Avgift

5 777 kr/mån

Antal besök

975

All information om bostaden kommer från mäklaren vid tidpunkten för försäljningen (8 april 2026)

Kontakta mäklaren

Fredrik KarströmKarström Mäklarbyrå
Fredrik Karström
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Toppmäklare

Guldhemmet 2025

Karta

Slutpriser för liknande bostäder