Slutpris

Örabergsvägen 32

Lägenhet

Lägenhet - GRÄNGESBERG Öraberget, Ludvika kommun - Såld 25 april 2026

Logotyp av LF Fastighetsförmedling Ludvika
Logotyp av LF Fastighetsförmedling Ludvika
Slutpris195 000 kr

Pris per kvadratmeter

2 635 kr/m²

Utgångspris

195 000 kr

Prisutveckling

0 kr (±0 %)

Bostadstyp

Lägenhet

Upplåtelseform

Bostadsrätt

Antal rum

3 rum

Boarea

74 m²

Balkong

Nej

Uteplats

Ja

Våning

1 av 3, hiss finns ej

Avgift

3 826 kr/mån

Driftskostnad

8 736 kr/år

Antal besök

2 852

All information om bostaden kommer från mäklaren vid tidpunkten för försäljningen (25 april 2026)

Kontakta mäklaren

Rickard WikströmLF Fastighetsförmedling Ludvika
Rickard Wikström

Karta

Slutpriser för liknande bostäder