Slutpris

Regngatan 2

Lägenhet

Lägenhet - Gränby, Uppsala kommun - Såld 07 maj 2026

Logotyp av Svenska Mäklarhuset Uppsala
Slutpris1 750 000 kr

Pris per kvadratmeter

19 488 kr/m²

Utgångspris

1 750 000 kr

Prisutveckling

0 kr (±0 %)

Bostadstyp

Lägenhet

Upplåtelseform

Bostadsrätt

Antal rum

3 rum

Boarea

89,8 m²

Balkong

Ja

Våning

3 av 3, hiss finns ej

Byggår

1964

Avgift

5 432 kr/mån

Driftskostnad

11 000 kr/år

Antal besök

1 589

All information om bostaden kommer från mäklaren vid tidpunkten för försäljningen (7 maj 2026)

Kontakta mäklaren

Jenny OlofssonSvenska Mäklarhuset Uppsala
Jenny Olofsson
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarföretag

Guldhemmet 2025

Karta

Slutpriser för liknande bostäder