Slutpris
Prostgatan 3D
Lägenhet - Gamla Staden, Lidköpings kommun - Såld 13 april 2026

1/20

Slutpris500 000 kr
Pris per kvadratmeter
7 143 kr/m²
Utgångspris
575 000 kr
Prisutveckling
-75 000 kr (-13 %)
Bostadstyp
Lägenhet
Upplåtelseform
Bostadsrätt
Antal rum
3 rum
Boarea
70 m²
Balkong
Ja
Våning
3 av 3, hiss finns ej
Avgift
5 461 kr/mån
Driftskostnad
4 740 kr/år
Antal besök
10 658