Slutpris

Lägergatan 4

Lägenhet

Lägenhet - Gådeåberget, Härnösands kommun - Såld 08 augusti 2025

Logotyp av LF Fastighetsförmedling Härnösand
Logotyp av LF Fastighetsförmedling Härnösand
Slutpris495 000 kr

Pris per kvadratmeter

6 111 kr/m²

Utgångspris

495 000 kr

Prisutveckling

0 kr (±0 %)

Bostadstyp

Lägenhet

Upplåtelseform

Bostadsrätt

Antal rum

3 rum

Boarea

81 m²

Balkong

Ja

Våning

4 av 4, hiss finns ej

Byggår

1967

Avgift

5 364 kr/mån

Driftskostnad

2 400 kr/år

Antal besök

3 676

All information om bostaden kommer från mäklaren vid tidpunkten för försäljningen (8 augusti 2025)

Kontakta mäklaren

Caroline NordlingLF Fastighetsförmedling Härnösand
Caroline Nordling

Karta

Slutpriser för liknande bostäder