Slutpris

Furugatan 7A

Lägenhet

Lägenhet - Furan, Vimmerby kommun - Såld 18 april 2023

Logotyp av LF Fastighetsförmedling Vimmerby
Logotyp av LF Fastighetsförmedling Vimmerby
Slutpris575 000 kr

Pris per kvadratmeter

7 986 kr/m²

Utgångspris

575 000 kr

Prisutveckling

0 kr (±0 %)

Bostadstyp

Lägenhet

Upplåtelseform

Bostadsrätt

Antal rum

3 rum

Boarea

72 m²

Balkong

Ja

Byggår

1965

Avgift

3 154 kr/mån

Driftskostnad

2 160 kr/år

Antal besök

3 925

All information om bostaden kommer från mäklaren vid tidpunkten för försäljningen (18 april 2023)

Kontakta mäklaren

Susanne GustafssonLF Fastighetsförmedling Vimmerby
Susanne Gustafsson

Karta

Slutpriser för liknande bostäder