Slutpris

Gustav III:s Boulevard 105, 4 tr

Lägenhet

Lägenhet - Frösunda, Solna kommun - Såld 03 oktober 2025

Logotyp av Erik Olsson Fastighetsförmedling
Slutpris4 495 000 kr

Pris per kvadratmeter

57 628 kr/m²

Utgångspris

4 495 000 kr

Prisutveckling

0 kr (±0 %)

Bostadstyp

Lägenhet

Upplåtelseform

Bostadsrätt

Antal rum

3 rum

Boarea

78 m²

Balkong

Ja

Våning

4 av 7, hiss finns

Byggår

2006

Avgift

5 636 kr/mån

Driftskostnad

4 314 kr/år

Antal besök

1 048

All information om bostaden kommer från mäklaren vid tidpunkten för försäljningen (3 oktober 2025)

Kontakta mäklaren

Emilia RosénErik Olsson Fastighetsförmedling
Emilia Rosén

Karta

Slutpriser för liknande bostäder