Slutpris

Kay Wieståls gata 11

Lägenhet

Lägenhet - Fredriksskans, Kalmar kommun - Såld 16 februari 2021

Logotyp av Notar by Pontuz Löfgren
Slutpris4 050 000 kr

Pris per kvadratmeter

48 503 kr/m²

Utgångspris

4 050 000 kr

Prisutveckling

0 kr (±0 %)

Bostadstyp

Lägenhet

Upplåtelseform

Bostadsrätt

Antal rum

3 rum

Boarea

83,5 m²

Balkong

Ja

Våning

2 av 4, hiss finns

Byggår

2023

Avgift

5 078 kr/mån

Antal besök

3 182

All information om bostaden kommer från mäklaren vid tidpunkten för försäljningen (16 februari 2021)

Kontakta mäklaren

Marcus LönnbomNotar by Pontuz Löfgren
Marcus Lönnbom
Guldhemmets logotyp

Vinnare

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2019, 2020, 2021, 2022, 2023, 2024, 2025

Guldhemmets logotyp

Vinnare

Årets Mäklarkontor

Guldhemmet 2020

Karta

Slutpriser för liknande bostäder