Slutpris

Katjavägen 41

Lägenhet

Lägenhet - Fjärås Vallbyn, Kungsbacka kommun - Såld 01 maj 2026

Logotyp av Svensk Fastighetsförmedling Kungsbacka
Logotyp av Svensk Fastighetsförmedling Kungsbacka
Slutpris3 200 000 kr

Pris per kvadratmeter

47 059 kr/m²

Utgångspris

3 200 000 kr

Prisutveckling

0 kr (±0 %)

Bostadstyp

Lägenhet

Upplåtelseform

Bostadsrätt

Antal rum

3 rum

Boarea

68 m²

Balkong

Ja

Våning

2 av 2, hiss finns ej

Byggår

2024

Avgift

4 969 kr/mån

Driftskostnad

8 820 kr/år

Antal besök

751

All information om bostaden kommer från mäklaren vid tidpunkten för försäljningen (1 maj 2026)

Kontakta mäklaren

Mats WahlbäckSvensk Fastighetsförmedling Kungsbacka
Mats Wahlbäck

Karta

Slutpriser för liknande bostäder