Slutpris

Rekordvägen 3

Lägenhet

Lägenhet - Farstadal, Värmdö kommun - Såld 17 april 2026

Logotyp av LF Fastighetsförmedling Värmdö
Logotyp av LF Fastighetsförmedling Värmdö
Slutpris3 720 000 kr

Pris per kvadratmeter

53 143 kr/m²

Utgångspris

3 695 000 kr

Prisutveckling

+25 000 kr (+1 %)

Bostadstyp

Lägenhet

Upplåtelseform

Bostadsrätt

Antal rum

3 rum

Boarea

70 m²

Balkong

Ja

Våning

2 av 4, hiss finns

Byggår

2007

Avgift

6 195 kr/mån

Driftskostnad

6 000 kr/år

Antal besök

1 424

All information om bostaden kommer från mäklaren vid tidpunkten för försäljningen (17 april 2026)

Kontakta mäklaren

Maria HermanssonLF Fastighetsförmedling Värmdö
Maria Hermansson

Karta

Slutpriser för liknande bostäder