Slutpris

Sjögatan 14, lgh D1101

Lägenhet

Lägenhet - Falsterbo, Vellinge kommun - Såld 20 mars 2018

Logotyp av Landgren
Slutpris8 650 000 kr

Pris per kvadratmeter

71 784 kr/m²

Utgångspris

8 650 000 kr

Prisutveckling

0 kr (±0 %)

Bostadstyp

Lägenhet

Upplåtelseform

Bostadsrätt

Antal rum

3 rum

Boarea

120,5 m²

Biarea

27 m²

Byggår

2017

Avgift

3 118 kr/mån

Antal besök

8 473

All information om bostaden kommer från mäklaren vid tidpunkten för försäljningen (20 mars 2018)

Kontakta mäklarkontoret

Landgren

Karta

Slutpriser för liknande bostäder