Slutpris

Stävgränd 83

Lägenhet

Lägenhet - Ersboda, Umeå kommun - Såld 20 februari 2026

Logotyp av LF Fastighetsförmedling Umeå
Logotyp av LF Fastighetsförmedling Umeå
Slutpris1 750 000 kr

Pris per kvadratmeter

22 293 kr/m²

Utgångspris

1 750 000 kr

Prisutveckling

0 kr (±0 %)

Bostadstyp

Lägenhet

Upplåtelseform

Bostadsrätt

Antal rum

3 rum

Boarea

78,5 m²

Balkong

Ja

Våning

2 av 4, hiss finns

Avgift

5 377 kr/mån

Antal besök

696

All information om bostaden kommer från mäklaren vid tidpunkten för försäljningen (20 februari 2026)

Kontakta mäklaren

Pär CarlssonLF Fastighetsförmedling Umeå
Pär Carlsson

Karta

Slutpriser för liknande bostäder