Slutpris

Dalviksringen 87

Lägenhet

Lägenhet - Dalvik, Jönköpings kommun - Såld 11 april 2024

Logotyp av HusmanHagberg Jönköping
Slutpris1 850 000 kr

Pris per kvadratmeter

26 204 kr/m²

Utgångspris

1 850 000 kr

Prisutveckling

0 kr (±0 %)

Bostadstyp

Lägenhet

Upplåtelseform

Bostadsrätt

Antal rum

3 rum

Boarea

70,6 m²

Balkong

Ja

Våning

3 av 3, hiss finns ej

Byggår

1965

Avgift

3 793 kr/mån

Antal besök

3 992

All information om bostaden kommer från mäklaren vid tidpunkten för försäljningen (11 april 2024)

Kontakta mäklaren

Lina NilssonHusmanHagberg Jönköping
Lina Nilsson

Karta

Slutpriser för liknande bostäder