Slutpris

Nordenskiöldsgatan 5B

Lägenhet

Lägenhet - City, Malmö kommun - Såld 28 februari 2025

Logotyp av Erik Olsson Fastighetsförmedling
Logotyp av Erik Olsson Fastighetsförmedling
Slutpris4 295 000 kr

Pris per kvadratmeter

50 234 kr/m²

Utgångspris

4 295 000 kr

Prisutveckling

0 kr (±0 %)

Bostadstyp

Lägenhet

Upplåtelseform

Bostadsrätt

Antal rum

3 rum

Boarea

85,5 m²

Balkong

Ja

Våning

3 av 6, hiss finns

Byggår

2020

Avgift

5 549 kr/mån

Driftskostnad

12 701 kr/år

Antal besök

8 326

All information om bostaden kommer från mäklaren vid tidpunkten för försäljningen (28 februari 2025)

Kontakta mäklaren

Emma BerghErik Olsson Fastighetsförmedling
Emma Bergh

Karta

Slutpriser för liknande bostäder