Slutpris

Thorssons väg 15

Lägenhet

Lägenhet - Centrum, Ystads kommun - Såld 12 juli 2025

Logotyp av Mäklarna Ekström
Slutpris3 550 000 kr

Pris per kvadratmeter

39 888 kr/m²

Utgångspris

3 550 000 kr

Prisutveckling

0 kr (±0 %)

Bostadstyp

Lägenhet

Upplåtelseform

Bostadsrätt

Antal rum

3 rum

Boarea

89 m²

Balkong

Nej

Uteplats

Ja

Våning

1 av 4, hiss finns

Byggår

2024

Avgift

5 008 kr/mån

All information om bostaden kommer från mäklaren vid tidpunkten för försäljningen (12 juli 2025)

Kontakta mäklaren

Mathias BlombergMäklarna Ekström
Mathias Blomberg

Karta

Slutpriser för liknande bostäder