Slutpris

Smålandsgatan 24B

Lägenhet

Lägenhet - Centrum, Oskarshamns kommun - Såld 05 juli 2024

Logotyp av Mäklarhuset Oskarshamn
Slutpris775 000 kr

Pris per kvadratmeter

11 314 kr/m²

Utgångspris

775 000 kr

Prisutveckling

0 kr (±0 %)

Bostadstyp

Lägenhet

Upplåtelseform

Bostadsrätt

Antal rum

3 rum

Boarea

68,5 m²

Våning

2 av 2, hiss finns

Avgift

5 159 kr/mån

Driftskostnad

6 468 kr/år

Antal besök

3 619

All information om bostaden kommer från mäklaren vid tidpunkten för försäljningen (5 juli 2024)

Kontakta mäklarkontoret

Mäklarhuset Oskarshamn

Karta

Slutpriser för liknande bostäder