Slutpris

Smålandsgatan 2

Lägenhet

Lägenhet - Centralt/Öster, Värnamo kommun - Såld 22 april 2026

Logotyp av Mäklarteamet
Logotyp av Mäklarteamet
Slutpris2 375 000 kr

Pris per kvadratmeter

23 284 kr/m²

Utgångspris

2 375 000 kr

Prisutveckling

0 kr (±0 %)

Bostadstyp

Lägenhet

Upplåtelseform

Bostadsrätt

Antal rum

3 rum

Boarea

102 m²

Våning

1 av 4, hiss finns

Byggår

2022

Avgift

9 461 kr/mån

Driftskostnad

5 220 kr/år

Antal besök

3 744

All information om bostaden kommer från mäklaren vid tidpunkten för försäljningen (22 april 2026)

Kontakta mäklaren

Anders EnglundMäklarteamet
Anders Englund

Karta

Slutpriser för liknande bostäder