Slutpris

Brandmannagatan 7A

Lägenhet

Lägenhet - Centralt, Linköpings kommun - Såld 29 januari 2025

Logotyp av Svensk Fastighetsförmedling Linköping
Logotyp av Svensk Fastighetsförmedling Linköping
Slutpris6 200 000 kr

Pris per kvadratmeter

58 491 kr/m²

Utgångspris

6 195 000 kr

Prisutveckling

+5 000 kr (±0 %)

Bostadstyp

Lägenhet

Upplåtelseform

Bostadsrätt

Antal rum

3 rum

Boarea

106 m²

Balkong

Ja

Våning

1 av 7, hiss finns

Byggår

2019

Avgift

6 338 kr/mån

Driftskostnad

6 852 kr/år

Antal besök

6 837

All information om bostaden kommer från mäklaren vid tidpunkten för försäljningen (29 januari 2025)

Kontakta mäklaren

Emelie JohanssonSvensk Fastighetsförmedling Linköping
Emelie Johansson

Karta

Slutpriser för liknande bostäder