Slutpris

Restalundsvägen 87

Lägenhet

Lägenhet - Centralt/Eklunda/Sörby, Örebro kommun - Såld 03 december 2025

Logotyp av Mäklarhuset Örebro
Logotyp av Mäklarhuset Örebro
Slutpris2 050 000 kr

Pris per kvadratmeter

26 282 kr/m²

Utgångspris

2 050 000 kr

Prisutveckling

0 kr (±0 %)

Bostadstyp

Lägenhet

Upplåtelseform

Bostadsrätt

Antal rum

3 rum

Boarea

78 m²

Balkong

Ja

Våning

3 av 3, hiss finns ej

Byggår

1950

Avgift

4 948 kr/mån

Driftskostnad

3 600 kr/år

Antal besök

2 698

All information om bostaden kommer från mäklaren vid tidpunkten för försäljningen (3 december 2025)

Kontakta mäklaren

Malin BrowallMäklarhuset Örebro
Malin Browall

Karta

Slutpriser för liknande bostäder