Slutpris

Nockeby backe 4

Lägenhet

Lägenhet - Bromma - Nockebyhov, Stockholms kommun - Såld 28 oktober 2025

Logotyp av Bjurfors Bromma
Slutpris4 800 000 kr

Pris per kvadratmeter

64 865 kr/m²

Utgångspris

4 795 000 kr

Prisutveckling

+5 000 kr (±0 %)

Bostadstyp

Lägenhet

Upplåtelseform

Bostadsrätt

Antal rum

3 rum

Boarea

74 m²

Balkong

Nej

Uteplats

Ja

Våning

1 av 6, hiss finns

Byggår

2016

Avgift

5 977 kr/mån

Driftskostnad

5 400 kr/år

Antal besök

1 421

All information om bostaden kommer från mäklaren vid tidpunkten för försäljningen (28 oktober 2025)

Kontakta mäklaren

Jessica GustafssonBjurfors Bromma
Jessica Gustafsson
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Karta

Slutpriser för liknande bostäder