Slutpris
Skandiavägen 6B
Lägenhet - Bohusgården, Uddevalla kommun - Såld 11 juli 2025

1/28

Slutpris1 175 000 kr
Pris per kvadratmeter
16 786 kr/m²
Utgångspris
1 295 000 kr
Prisutveckling
-120 000 kr (-9 %)
Bostadstyp
Lägenhet
Upplåtelseform
Bostadsrätt
Antal rum
3 rum
Boarea
70 m²
Våning
3 av 8, hiss finns
Byggår
1956
Avgift
4 729 kr/mån
Driftskostnad
4 296 kr/år
Antal besök
3 276