Slutpris

Kantarellvägen 83

Lägenhet

Lägenhet - Bällstaberg, Vallentuna kommun - Såld 16 april 2026

Logotyp av MOHV Täby
Slutpris2 995 000 kr

Pris per kvadratmeter

43 659 kr/m²

Utgångspris

2 995 000 kr

Prisutveckling

0 kr (±0 %)

Bostadstyp

Lägenhet

Upplåtelseform

Bostadsrätt

Antal rum

3 rum

Boarea

68,6 m²

Balkong

Nej

Uteplats

Ja

Byggår

1997

Avgift

6 119 kr/mån

All information om bostaden kommer från mäklaren vid tidpunkten för försäljningen (16 april 2026)

Kontakta mäklaren

Anton ZellmanMOHV Täby
Anton Zellman

Karta

Slutpriser för liknande bostäder