Slutpris

Jakobsdalsvägen 6

Lägenhet

Lägenhet - Aspudden/Örnsberg, Stockholms kommun - Såld 20 mars 2026

Logotyp av Svenska Mäklarhuset Hägersten/Liljeholmen
Logotyp av Svenska Mäklarhuset Hägersten/Liljeholmen
Slutpris4 495 000 kr

Pris per kvadratmeter

67 090 kr/m²

Utgångspris

4 495 000 kr

Prisutveckling

0 kr (±0 %)

Bostadstyp

Lägenhet

Upplåtelseform

Bostadsrätt

Antal rum

3 rum

Boarea

67 m²

Balkong

Ja

Byggår

2009

Avgift

4 846 kr/mån

Antal besök

4 639

All information om bostaden kommer från mäklaren vid tidpunkten för försäljningen (20 mars 2026)

Kontakta mäklaren

Andrej StankovicSvenska Mäklarhuset Hägersten/Liljeholmen
Andrej Stankovic
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarföretag

Guldhemmet 2025

Karta

Slutpriser för liknande bostäder