Slutpris

Slättåkragränd 26

Lägenhet

Lägenhet - Älvsjö - Östberga, Stockholms kommun - Såld 14 april 2026

Logotyp av SkandiaMäklarna Älvsjö/Årsta
Logotyp av SkandiaMäklarna Älvsjö/Årsta
Slutpris2 500 000 kr

Pris per kvadratmeter

30 120 kr/m²

Utgångspris

2 495 000 kr

Prisutveckling

+5 000 kr (±0 %)

Bostadstyp

Lägenhet

Upplåtelseform

Bostadsrätt

Antal rum

3 rum

Boarea

83 m²

Balkong

Ja

Våning

3 av 3, hiss finns

Byggår

1968

Avgift

5 401 kr/mån

Driftskostnad

1 788 kr/år

Antal besök

3 793

All information om bostaden kommer från mäklaren vid tidpunkten för försäljningen (14 april 2026)

Kontakta mäklaren

David LingSkandiaMäklarna Älvsjö/Årsta
David Ling

Karta

Slutpriser för liknande bostäder