Slutpris

Hackstavägen 10B

Lägenhet

Lägenhet - Åkersberga Centralt, Österåkers kommun - Såld 04 september 2025

Logotyp av Fastighetsbyrån Åkersberga
Slutpris2 295 000 kr

Pris per kvadratmeter

32 098 kr/m²

Utgångspris

2 295 000 kr

Prisutveckling

0 kr (±0 %)

Bostadstyp

Lägenhet

Upplåtelseform

Bostadsrätt

Antal rum

3 rum

Boarea

71,5 m²

Balkong

Ja

Våning

2 av 3, hiss finns ej

Byggår

1960

Avgift

5 803 kr/mån

Antal besök

945

All information om bostaden kommer från mäklaren vid tidpunkten för försäljningen (4 september 2025)

Kontakta mäklaren

Erik SjögrenFastighetsbyrån Åkersberga
Erik Sjögren
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Karta

Slutpriser för liknande bostäder