Slutpris
Storseglet 25
Lägenhet - Vega, Haninge kommun - Såld 29 juli 2025
Bildrättigheter saknas för bostaden

Slutpris2 500 000 kr
Pris per kvadratmeter
46 296 kr/m²
Utgångspris
2 495 000 kr
Prisutveckling
+5 000 kr (±0 %)
Bostadstyp
Lägenhet
Upplåtelseform
Bostadsrätt
Antal rum
2 rum
Boarea
54 m²
Balkong
Ja
Våning
2 av 6, hiss finns
Byggår
2020
Avgift
4 178 kr/mån
Driftskostnad
7 644 kr/år
Antal besök
1 217
Finalist
Årets Mäklarföretag
Guldhemmet 2025